Boxing Competitions 2015

VILÁGBAJNOKSÁGOK

Ifjúsági (férfi+női 3 olimpiai kategória)

április 10 – 25.

Szófia /Bulgária

Női (felnőtt)

november 13-25.

Jeju (Dél-Korea)

EURÓPA BAJNOKSÁGOK

Női (felnőtt)

május ?

?

Schoolboys

június 29 – július 06.?

Keszthely ?

Ifjúsági (férfi)

október ?

?

KÜLFÖLDI NEMZETKÖZI TORNÁK (SENIOR ELIT 19 – 40 ÉVESEK) FÉRFI

Strandja Torna

február 25 – március 2.

Strandja /Bulgária

Bécsi Nemzetközi Kupa

február 27 – március 2.

Bécs /Ausztria

Nagy Selyem Út Torna

március 5 – 11.

Baku / Azerbajdzsán

Zlatko Hrbic Emlékverseny

március 7 – 10.

Zágráb / Horvátország

Vilaznia Emlékverseny

április ?

Shkodra /Albánia

Felix Stamm Torna

április 8 – 13.

Varsó/ Lengyelország

Gee Bee Torna

április 10 – 14.

Helsinki /Finnország

Podgorica Trófeája

április 24 – 27.

Podgorica/ Montenegro

Belgrád Winner Torna

április 24 – 28.

Belgrád/Szerbia

Algirdas Socikas Nemzetközi Torna

május 13 –17.

Kaunas / Litvánia

Korotkov Emlékverseny

május 13 – 18.

Khabarovszk / Oroszorsz

Limassol Nemzetközi Boksz Kupa

május 14 – 19.

Limassol / Ciprus

Hakija Turajlic Torna

május 16 – 19.

Sarajevo /Bosznia-H.

Kémia Kupa „B”

május 27 – június 1.

Németország

Kémia Kupa „A”

május 27 – június 1.

Halle /Németország

Kínai Nyílt Nemzetközi Bajnokság

május /június ?

Gniyang / Kína

Grand Prix Torna

június 3 – 8.

Usti nad Labem/ Csehorsz

Kadyrov Emlékverseny

augusztus ?

Grozny / Oroszország

Golden Belt „Nicolea Linca”

szeptember 2 – 6.

Mamia /Románia

Nemzeti Kupa

szeptember 4 – 7.

Wiener Neustadt/Ausztria

Umakhanov Emlékverseny

szeptember 8 – 13.

Makhachkala /Oroszorsz

Radovan Bisic Torna

szeptember 12 – 15.

Banja Luka / Bosznia –H.

Africa Open

október ?

Mauritius

Tammer Torna

október 15 – 20.

Tampere/Finnország

Golden Gong

november 6 – 10.

Skopje / Macedonia

Golden Glove Torna

november 27 – 30.

Belgrád/Szerbia

 

KÜLFÖLDI NEMZETKÖZI TORNÁK (YOUTH 17 – 18 ÉVESEK) IFJÚSÁGI

Brandenburg Kupa

febr. 27 – március 2.

Frankfurt/Oder

Mostari Torna

április 25 – 28.

Mostar /Bosznia-H.

Golden Glove Torna

július 10 – 14.

Kikinda /Szerbia

 

 

 

IFJÚSÁGI OLIMPIAI JÁTÉKOK

( 3 férfi + 2 olimpiai női)

július 23 – 27.

Nianjing /Kína

 

 

 

KÜLFÖLDI NEMZETKÖZI TORNÁK (JUNIOR 15 – 16 ÉVESEK) JUNIOR

Heydar Aliyev Kupa

május 9 – 15.

Baku /Azerbajdzsán

 

 

 

KÜLFÖLDI NEMZETKÖZI TORNÁK (SCHOOLBOYS 13 – 14 ÉVESEK) SERDÜLŐ

 

 

 

KÜLFÖLDI NEMZETKÖZI TORNÁK - NŐI

Strandja Torna (51, 60, 75 kg)

február 25 – március 2.

Strandja / Bulgária

Felix Stamm Emlékverseny

április 8 - 13.

Varsó / Lengyelország

 

 

 

HAZAI VERSENYEK

58. Bocskai István Emlékverseny

február 4 – 9.

Debrecen

V.Jurisics Kupa

február ?

Kőszeg

Énekes István Emlékverseny

február 13 – 16.

Budapest

V. Hauer Lajos Nemzetközi Emlékverseny

március ?

Szombathely

Szalacska Kupa

március ?

 

III. Lelle Kupa

március 29.

Balatonlelle

II. Ormánsági Kupa  
március 29.Selye

Budapest Bajnokság

április 4 – 6.

Budapest

Pláza Kupa

április 5.

Pécs

UP Korú Ökölvívók olimpiája

április 16 – 19.

Nagykanizsa

64. Bornemissza Gergely Emlékverseny

május 29 – 31.

Eger

2. Dobó Katica Emlékverseny

május 29 – 31.

Eger

III. Papp László Emlékverseny

június ?

Hajdúszoboszló

Sió Kupa

június 21.

Siófok

Fesztivál Kupa

június / július

Szeged

Matyó Kupa

július ?

Mezőkövesd

Sóstó Kupaaugusztus 9-10.Nyíregyháza

Botos Boksz Gála

augusztus ?

Salgótarján

V. Ostrom Kupa

augusztus ?

Kőszeg

IV. id. Süllős Gyula Nemz. Emlékverseny

szeptember 6.

Kaposvár

XIV. Testvérvárosok Kupája

szeptember 13 – 14.

Kiskunhalas

Komló Város Bajnoksága

szeptember 20.

Komló

Horváth Géza Emlékverseny

október 25.

Pécs

ORSZÁGOS BAJNOKSÁGOK

Serdülő OB. (13 – 14 évesek)

szeptember 25 – 28.

?

Junior OB. (15 – 16 évesek)

október 16 – 19.

Szigetszentmiklós

Ifjúsági OB. (17 – 18 évesek)

november 6 – 9.

Debrecen

Női OB.

november 19 – 22.

Eger

Férfi felnőtt OB. (19 – 40 évesek)

december 3 – 6.

Kecskemét